Hana Zagorová – Zagorka

Nakladatelství MV knihy 2017

536 celobarevných stran ( přes 900 fotografií)
tuhá vazba, barevný lamino přebal
ISBN 978-80-87003-49-7

Kniha obsahuje

  • Výpravná kniha Hana Zagorová – Zagorka je určená nejen příznivcům devítinásobné Zlaté slavice Zany Zagorové, ale i milovníkům dnes tolik populárního retra a všem, kteří rádi vzpomínají…
  • Svým zpěvem potěšila miliony lidí a její hlas už dokázal oslovit několik generací. Tisíce vyprodaných koncertů, neuvěřitelných deset a půl milionu prodaných desek a už padesát let na scéně. K tomu připočtěme devět nejvyšších ocenění v soutěži popularity Zlatý slavík a získáme hrubý obrys otisku práce, který za sebou má zpěvačka Hana Zagorová. Její život je z profesní stránky zcela naplněn a dosáhla těch nejvyšších met a uznání, o jakých může zpěvačka u nás snít.
  • Pohled na život Hany Zagorové ale nabízí i jiné odstíny, než jen odlesky slávy. Cely život bojuje s velmi vážnou nemocí krve. Zákeřná nemoc jí také připravila o možnost mít vlastní dítě a krutá rána v podobě životního podrazu jí odepřela i dítě adoptované. Přesto všechno Hana Zagorová nezanevřela na život a především na lásku. Ta se nejen zrcadlí v jejích autorských textech, kterých má na svém kontě stovku, ale i v obětavé péči o svého manžela, operního pěvce Štefana Margitu. Vždyť která žena by se na několik let vzdala své kariéry, popularity i fanoušků, jen aby mohla byt na blízku svému milovanému? Jaká? Taková, která miluje život a je schopna ho přijímat ve všech jeho podobách a odstínech, ať už v dobrých, nebo zlých. A přesně taková Hana Zagorova je.
  • Unikátní biografická kniha nazvaná Zagorka na více než pěti stovkách stran mapuje profesní i životní příběh jedné z našich nejslavnějších a nejpopulárnějších zpěvaček. Samozřejmostí je bohatá obrazová dokumentace čítající přes devět stovek fotografií v podobě raritních snímků, retro plakátů, titulních stran desek, časopisů i novinových článků. Nechybí ani kompletní diskografie a přehled cen, které za svou bohatou kariéru Hana Zagorová získala.
  • Obsáhlé exkluzivní otevřené rozhovory a snímky ze svého soukromého archivu do knihy poskytla nejen legendární »Zagorka«, ale i její manžel Štefan Margita a muzikant Karel Vágner, který s Hanou Zagorovou spojil skoro svůj celý umělecký život. Své vzpomínky na jednu z našich nejpopulárnějších zpěvaček přidali i její kolegové a kamarádi.
  • Ve výpravné knize se stovkami unikátních fotografií si mimo jiné přečtete i o těchto umělcích: Hana Zagorová + Karel Vágner + Štefan Margita + Petr Rezek + Stanislav Hložek + Petr Kotvald + Jitka Zelenková + Jiří Suchý + Jiřina Bohdalová + Martin Chodúr + Michal Prokop + Eva Hurychová + Jitka Molavcová + Pavel Noha + Linda Finková + Goldie Ens + Bernie Paul + Henri Seroka + Josef Vágner + Petra Černocká + Michal David + Marika Gombitová + Heidi Janků + Marie Rottrová + Lucie Borhyová ….

Chcete si knížku objednat? Žádný problém! Stačí kliknout na odkaz zde:

 

Zagorka – Hana Zagorová